Onder bod

De Clercqstraat 54 2 1052 NH Amsterdam

Omschrijving

Licht en sfeervol driekamerappartement (62 m2) op de tweede verdieping met een groot balkon aan de achterzijde en een klein balkon voorzijde in het populaire Oud-West!
Deze courant ingedeelde woning is gelegen tussen de gezellige Bilderdijkstraat en de Kostverlorenkade.

Voor meer info en documenten: declercqstraat54-2.nl

INDELING
Deze charmante woning heeft een efficiënte indeling met een ruimtelijk gevoel. De L-vormige woonkamer met een fraaie kastenwand is aan de voorzijde gelegen en hier is genoeg plek voor een fijne zithoek en een grote eettafel. Aan de voorzijde is ook een zonnig balkon.

Ruime slaapkamer aan de achterzijde met openslaande deuren naar het brede balkon.
Ernaast is de tweede slaapkamer gelegen, ook ideaal als werkkamer te gebruiken en heeft tevens toegang tot het balkon.

De badkamer is voorzien van een ligbad, een douche en een wastafel. Het separate toilet is vanuit de gang te bereiken met ernaast de wasruimte waar een wasmachine en droger staan.

De keuken is voorzien van diverse apparatuur en heeft eveneens toegang tot het balkon.
Het balkon is ca. 7 meter breed en hier bevindt zich tevens een balkonkast en de (nieuwe) CV-ketel.

BIJZONDERHEDEN
– Woonoppervlakte 62,40 m2, buitenruimte 8,60 m2 en 0,8 m2 berging (conform NEN 2580).
– Gelegen op erfpachtgrond, overstap naar eeuwigdurende erfpacht is gedaan en zal € 1.141,28 per jaar gaan bedragen vanaf 1 okt 2027 (geïndexeerd)
– Zeer courante indeling.
– Houten vloeren in gehele appartement.
– VVE in eigen beheer, servicekosten bedragen thans € 75,– per maand.
– CV-ketel in 2023 geplaatst.
– Niet-zelfbewoningsclausule van toepassing.

OMGEVING EN BEREIKBAARHEID
De woning ligt midden in het bruisende Oud-West, in de buurt van vele gezellige restaurantjes en cafés (Café Thuys, Karavaan, Ramona, La Parole en Le French Café). De Jordaan en Negen Straatjes liggen op loopafstand, de bekende Foodhallen en de dagelijkse Ten Kate markt liggen om de hoek.
Voor de dagelijkse boodschappen kunt u terecht bij diverse supermarkten op loopafstand. Het centrum en Vondelpark zijn binnen enkele minuten per fiets, auto of met het openbaar vervoer te bereiken. Met de auto bent u zo op de ringweg A10.
Kortom, een hele fijne plek om te wonen!

De Oranje Loper! De Clercqstraat wordt vernieuwd!
De stoepen worden breder met een ‘servicestrook’ voor fiets- en autoparkeerplaatsen, en terrassen. De fietsinfrastructuur wordt verbeterd en stad-in rijbaan wordt ingericht als een fietsstraat. Er komen verhoogde zebrapaden en nieuwe tramhaltes, en de maximumsnelheid is recent verlaagd tot 30 km/u. Ook worden er meer bomen geplant en wordt het materiaal van de straten aangepast voor een betere uitstraling en gebruiksgemak.

Lees de volledige omschrijving

Contact

Kenmerken

Aangeboden sinds
15 oktober 2024
Status
Onder bod
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Appartement, tussenverdieping
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1906

Oppervlakten en inhoud

Wonen
62 m²
Gebouwgebonden Buitenruimte
9 m²
Externe bergruimte
1 m²
Inhoud
213 m³

Indeling

Aantal kamers
3 kamers (2 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Douche, ligbad, wastafel
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
Frans balkon, mechanische ventilatie

Energie

Energielabel
D
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas
Verwarming
Cv ketel
Warm water
Cv ketel

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Amsterdam Q 8217
Eigendomssituatie
Eigendom belast met erfpacht
Perceel
Amste-Q-8217

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Betaald parkeren, parkeervergunningen
Bekijk alle kenmerken