Haarlemmer Houttuinen 27 E 1013 GL Amsterdam

asking price € 485.000 k.k.

Description

Haarlemmer Houttuinen 27-E – Licht, sfeer en een adembenemend uitzicht midden in de stad

Voor meer informatie en documenten: haarlemmerhouttuinen27e.nl

Op een van de meest gewilde locaties van Amsterdam, aan de rand van de bruisende Jordaan, ligt dit charmante en perfect ingedeelde appartement van circa 53 m². Een woning die direct een gevoel van rust en ruimte oproept – met een zee van licht, een sfeervolle woonkeuken en een balkon met een uitzicht dat nooit verveelt.

De lichte woonkamer met hoge nok en zichtbare balken voelt ruim en uitnodigend. De gietvloer met vloerverwarming zorgt voor een moderne, strakke basis en tegelijkertijd voor optimaal comfort. Grote dakramen en een breed venster zorgen voor een prachtige lichtinval gedurende de hele dag.

De royale woonkeuken is een ware blikvanger: voorzien van een stoer betonnen werkblad, veel kastruimte en ruimte voor een gezellige eettafel. Hier kook en dineer je met uitzicht op de stad – met openslaande deuren naar het balkon.
Het ruime zuid gerichte balkon (ca. 8 m²) is zonder twijfel een van de mooiste plekken van het huis. Geniet hier van de zon van ’s ochtends vroeg tot laat in de middag, met een spectaculair vrij uitzicht over de stad en de iconische Posthoornkerk.

De slaapkamer is knus maar functioneel en biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en kledingkast.
De badkamer is voorzien van een klein bad met douche en een wastafelmeubel. Separaat toilet.
Voorts is er een ruime box op de begane grond, ideaal voor fietsen of extra opslag.

Het appartement ligt in de geliefde Haarlemmerbuurt, op steenworp afstand van de Jordaan, de Haarlemmerstraat en het Westerpark. Alles wat Amsterdam zo aantrekkelijk maakt – winkels, restaurants, cafés en cultuur – bevindt zich letterlijk om de hoek. Het Centraal Station is binnen enkele minuten te bereiken.
Gelegen op een toplocatie nabij de Jordaan en het Westerpark

Bijzonderheden:
– Woonoppervlakte ca. 52,9 m² (NEN 2580), vloeroppervlakte 58 m2
– Balkon op het zuiden (ca. 7,9 m²) met fenomenaal uitzicht
– Gietvloer met vloerverwarming
– Ruime woonkeuken met modern comfort
– Energielabel B
– Goede VVE, servicekosten bedragen € 180,14 per maand
– Erfpacht is afgekocht tot 1 januari 2040
– Externe berging op de begane grond van 4 m2
– Zeer lichte en sfeervolle bovenwoning

Read the full description

Features

asking price
€ 485.000 buyer's costs
Listed since
27 October 2025
Status
Available
Acceptance
In consultation
Type of house
Apartment, upper-floor apartment
Type of construction
Existing property
Construction year
1988
Location
In the center, unobstructed view

Surfaces and volume

Living
53 m²
Building-related outside
8 m²
External storage space
4 m²
Capacity
174 m³

Layout

Number of rooms
2 rooms (1 bedroom)
Number of floors
1

Energy

Energy label
B
Isolation
Double glass
Heating
Boiler, underfloor heating completely
Hot water
Boiler

Cadastral data

Plotname
Amsterdam M 7258
Ownership situation
Eigendom belast met erfpacht
Plot
ASD09-M-7258

Parking

Type of parking
Paid parking, parking permits
View all features